›› Ürünler
Leitner
Leitner Grup uluslararası standart ISO 3834-2:2005 sertifikasına sahiptir.

DAĞ VE KİŞ GELİŞTİRME TEKNOLOJİSİ
Yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri, modern tasarım ve sürdürülebilirlik…

Her bir sistem bireysel özel gereksinimlerin yerine getirilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. LEITNER teleferikleri en yüksek teknoloji ve sürdürülebilirliği olan kalite, tasarım ve müşterilerin bireysel isteklerine büyük önem vermektedir. Müşteriler tarafından çok takdir edilen değerler.  Şirket teleferiklerde ve istasyonlardaki modern İtalyan tasarımının gittikçe artan öneme ilaveten genel bir projenin başarısı üzerinde artan bir etki kazandığını çok geçmeden fark etmiştir.  Başarılarındaki can alıcı bir etken müşterileriyle yakından işbirliğidir: LEITNER teleferiklerindeki uzmanlar tasarımdan çalışma aşamasına kadar müşterilerinin amaçlarını başarmaları için çalışmaya hazırdır.


TURİZM HALATLI TAŞIMACILIĞI
Kablolu taşıma sistemleriyle rahat gezinti…

Günümüzde teleferikler insanların sadece aşağıdan yukarıya doğru taşınması için mevcut değildir. Teleferiklerinin kış sporlarındaki klasik uygulamaların yanı sıra LEITNER teleferikler aynı zamanda teleferiklerin alternatif kullanımındaki projelerde de çok başarılıdır - örneğin turistik merkezlere taşıma sistemleriyle.  Ayrıcalıklı mimarı sayesinde, kablolu taşıma sistemleri genellikle turistik merkezlere aittir ve yolculara çok olumlu bir deneyim sunmaktadır.  Kablolu bir hava tramvayına binme serüveninin kendisi bir deneyimdir.  Yolculara yukarıdan bir tur otobüs veya hususi bir otomobille kaçırabilecekleri bir manzara sunulmaktadır.  Ayrıca, kablolu taşımacılık sistemleri zaman tasarrufu sağlayan ve çevre dostu olan stressiz bir varış sağlamaktadır.  Bergama'daki arkeolojik kazıların ziyaret edilmesi için sarp kesimler ve son engeller kolaylıkla aşılabilmektedir,  Bolzano yakınındaki Ritten veya Innsbruck'taki Nordkette ortadan kaldırılmaktadır.


ŞEHİRİÇİ HALATLI TAŞIMACILIĞI
Yukarıdan geleceğe bir bakış…

Günümüzde, belediye yetkili makamları ve taşımacılık hizmetleri büyük bir sorunla karşı karşıyadır: hareketliliğe duyulan ihtiyaçları karşılarken bütçe bilincine ve çevre bilincine de sahip olmaları gerekmektedir.  Bu itibarla, kablolu taşımacılık sistemleri önemi gittikçe artan bir rol oynamaktadır. Çevre bilincine sahip ve tasarruflu şehirler tarafından ciddi bir şekilde ele alınan bir toplu taşımacılık sistemidirler.  Aynı zamanda, mimarlara ilaveten yerel planlama kuruluşları ve inşaat şirketleri için ilginç bir görev olabilmektedirler.
Bir şehir için, bir teleferiğin özellikleri çok ilginçtir.  Teleferikler, örneğin çok fazla alana ihtiyaç duymayan teleferikler herhangi bir engeli aşabilmekte ve çok zaman kazandırabilmektedir.  Ayrıca, diğer trafik kullanıcılarıyla herhangi bir uyuşmazlığı yoktur ve birçok taşıtın hareket ettirilmesi için bir motor yeterli olmaktadır. 
Teleferikler hassas dinlenme alanlarının bağlantısı için çok faydalıdır.  Zeminle tam zamanında temas etmektedirler ve küçük bir çevresel etki yaratmaktadırlar.  Kablolu teleferikler sadece kabinlerdeki yolcular için iyi manzara sağlamamakta ama aynı zamanda geleceğe iyi bakış sağlamaktadır.Dünya çapında rekabet eden yüksek teknolojili şirketler bir çatı altında toplandı…
Logos Minimetro / Prinoth / Poma / Agudio / Demac Lenko / Leitwind / Leitner Ropeways

Copyright 2012 © Leitner Türkiye
Powered By Çizgisel
leitner